Renovace a nátěry eternitových střech

Renovace eternitových střech a nátěry eternitových střech jsou jedněmi z hlavních činností naší firmy. Během renovace eternitových střech očistíme původní eternitovou krytinu od mechů, nečistot a volných částic za pomoci zařízení WAP (tlaková voda). V průběhu renovace eternitových střech se dále vyměňují poškozené šablony či hřebenáče, aby mohl následovat penetrační nátěr, který zajistí zpevnění eternitu a dokonalé přilnutí vrchního nátěru.

Renovace a nátěry eternitových střech

Renovace a nátěry eternitových střech

Konečnou fází renovace eternitových střech jsou vrchní nátěry eternitových střech, které provádíme speciální akrylátovou barvou Mipa - máme výhradní zastoupení pro tento produkt v ČR – tyto nátěry eternitových střech se nanáší ve dvou vrstvách. Nátěry eternitových střech aplikujeme štětkou, válečkem nebo airless (vysokotlaký stroj od firmy STORCH).


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Provedení renovace eternitových střech

Renovace eternitových střech prováíme za pomoci horolezecké techniky a hliníkových žebříků. V závislosti na stavu jsme schopni zrenovovat střechu až 90 let starou. Pokud jsou pro renovace eternitových střech použity kvalitní materiály, je tato technologie velmi účinná, barvy pro nátěry eternitových střech však musí být vysoce elastické, dokonale propustné pro vodní páry a musí mít vynikající odolnost proti tekoucí vodě a krupobití.


Po realizaci je eternitová střecha je dokonale zakonzervována, voda se nenasává dovnitř šablony, ale odteče nebo uschne na povrchu (není zde vytvořeno prostředí pro vznik nečistot, výkvětů solí, špinavých skvrn, mechu a lišejníku).


Renovace tímto způsobem prodlouží životnost vaší střechy až o 20 let! Od roku 2001 jsme touto technologií zrenovovali cca 600 střech po celé ČR.


Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám sdělíme další informace o tom, jak renovace eternitových střech a nátěry eternitových střech provádíme.

Jméno a příjmení: E-Mail: Telefon:
Dotaz:
zpět