Renovace a nátěry taškových střech

Renovace taškových střech a nátěry taškových střech jsou jedněmi z hlavních činností naší firmy. Renovace taškových střech lze provádět mnoha různými způsoby, které navrhneme na základě vašich individuálních požadavků. Již samotný počátek renovace taškových střech, tedy jejich očištění, však dodá střechám novější vzhled.

Renovace a nátěry taškových střech

Renovace a nátěry taškových střech

Provedení renovace taškových střech

Renovace taškových střech přináší řadu výhod, mezi něž bezesporu patří výrazně nižší cena oproti realizaci nové střechy, ochrana před růstem mechů a lišejníků a samozřejmě výrazné zlepšení vzhledu střechy.


Během renovace taškových střech je možné nastříkat krytinu hydrofobizačním prostředkem, který vodě a nečistotám zamezí vsakovat se do krytiny a nezmění její vzhled. Tento prostředek ochrání střechu cca 10 let. Další možností je aplikovat nástřik speciální barvy dle výběru, podobně jako tomu je u eternitové krytiny.


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -


Neopomenutelným faktorem renovace taškových střech jsou nátěry taškových střech.

Nátěry taškových střech

Nátěry taškových střech jsou dokončením renovace taškových střech. Pro nátěry taškových střech používáme kvalitní materiály, které vaší střeše zajistí dlouholetou životnost. Nátěry taškových střech ochrání vaši střechu před poškozením UV zářením i dalšími povětrnostními vlivy, navíc nátěry taškových střech zabraňují opětovnému růstu mechů, hub, lišejníků a plísní.

Jméno a příjmení: E-Mail: Telefon:
Dotaz:
zpět