Renovace a nátěry plechových střech

Naše firma provádí renovace plechových střech a nátěry plechových střech všech druhů – šikmých i plochých. Pro renovace plechových střech i nátěry plechových střech používáme kvalitní materiály a technologie, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Na renovace plechových střech i nátěry plechových střech poskytujeme záruku až 72 měsíců.

Renovace a nátěry plechových střech

Renovace a nátěry plechových střech

Provedení renovace plechových střech

Pro renovace plechových střech používáme přípravky od osvědčených výrobců, které zajišťují kvalitní výsledek renovace plechových střech a výrazné prodloužení jejich životnosti. Renovace plechových střech je náročnější proces, neboť před aplikováním nátěru je nutné celou střechu důkladně obrousit ocelovým kartáčem. Poté nátěry plechových střech realizujeme.


Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Nátěry plechových střech

Jelikož i plechové střechy si zaslouží kvalitní nátěr, jsou nátěry plechových střech nezbytnou součástí procesu renovace plechových střech. Nátěry plechových střech chrání plech proti korozí, povětrnostními vlivy a UV zářením. Nátěry plechových střech jsou nanášeny ve dvou vrstvách, které zakryjí veškeré možné trhliny a zajistí dokonalou ochranu před vodou, UV zářením a dalšími povětrnostními vlivy. Pro nátěry plechových střech používáme výhradně kvalitní přípravky od osvědčených dodavatelů, díky kterým je renovace plechových střech provedena v té nejvyšší kvalitě.


I vaše střecha si zaslouží potřebnou péči – neváhejte nás kontaktovat a my již vše pro její krásný vzhled i dlouhou životnost zajistíme.

Jméno a příjmení: E-Mail: Telefon:
Dotaz:
zpět