Klempířství, pokrývačství, tesařství

Provádíme kompletní klempířské práce, tesařské práce i pokrývačské práce ve městě Hradec Králové i celé ČR. Pro klempířské práce, tesařské práce i pokrývačské práce zajistíme kompletní dodávku ze všech dnes dostupných materiálů a technologií. Zabýváme se také montáží střešních oken a dodatečného zateplení střech.

Rekonstrukce střech

Tesařské práce

Tesařské práce a střešní konstrukce tvoří základní stavební prvek většiny střech. Pokud jsou tesařské práce provedeny kvalitně a dle předepsaných pravidel a předpisů, zajistí tesařské práce dlouhodobou stabilitu konstrukce a tím i celé střechy objektu.

Tesařské práce provádíme včetně dodávky a montáže nových krovů, jsme však schopni vyměnit i vadné části - sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Díky tomu tesařské práce zajišťujeme komplexně – zhotovujeme nové vazní soustavy krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce jsou nedílnou součástí realizaci střechy. Pokrývačské práce provádíme kvalitními a osvědčenými materiály, které zaručují vysokou kvalita střechy.

Naši pokrývači mají bohaté zkušenosti, díky kterým provádějí pokrývačské práce rychle a v precizní kvalitě. Pokrývačské práce zajišťuje naše firma nejen ve městě Hradec Králové, ale i v celé ČR.