Renovace a nátěry taškových střech

Renovace taškových střech a jejich nátěry jsou opět jednou z hlavních činností naší firmy. Taškovou střechu lze renovovat mnoha různými způsoby, které navrhneme na základě vašich individuálních požadavků. Už samotné očištění tašek dodá střechám novější vzhled. vzhled.


Vyplatí se taškovou střechu renovovat?

Jistě, renovace přináší řadu výhod, mezi něž bezesporu patří výrazně nižší cena oproti realizaci nové střechy, ochrana před růstem mechů a lišejníků a samozřejmě výrazné zlepšení vzhledu střechy.

Během renovace taškové krytiny je možné aplikovat hydrofobizační prostředek, který vodě a nečistotám zamezí vsakovat se do krytiny a nezmění její vzhled. Tento prostředek ochrání střechu cca 10 let. Další možností je aplikovat nástřik speciální barvy dle výběru, podobně jako tomu je u eternitové krytiny.

Nátěry taškových střech

Renovace taškové střechy je zakončena jejím nátěrem. Vždy používáme ověřené a kvalitní materiály, které Vaší střeše zajistí dlouholetou životnost. Nátěry střechu ochrání před poškozením UV zářením i dalšími povětrnostními vlivy, navíc zabraňují opětovnému růstu mechů, hub, lišejníků a plísní.

Prohlédnout realizace